Trebinje
29,April, 2024 19:47:07

Drugoligaški fudbalski izveštaj: Hercegovac ubedljiv protiv Gubera, Mladost pobeđuje Zadruge

Gacko/Bileća, 31.03.2024. – Uzbudljivi susreti obilježili su fudbalske terene tokom vikenda u okviru Drugih liga Republike Srpske, a ističu se pobede Hercegovca i Mladosti nad svojim protivnicima.

Na stadionu u Gacku, ekipa Mladosti (Gacko) ugostila je Zadruge, a nakon neizvesne borbe, domaćini su izašli kao pobednici rezultatom 3:1. Rajko Ćeranić je započeo seriju golova u 9. minuti za Mladost, ali je Slaven Erić iz Zadruge izjednačio u 59. minuti.

Ipak, Mladost je pokazala veću snagu i znanje, a golovima Sretena Nikolića i drugim golom Ćeranića, stigli su do konačnih 3:1 i velikih tri boda za svoj tim.U međuvremenu, na stadionu u Bileći, FK Hercegovac je dominirao protiv ekipe Gubera iz Srebrenice, osvojivši ubedljivih 4:0 (1:0).

Strijelci za Hercegovac bili su Aleksandar Begenišić, Lazar Mrkaić, Tripo Jokanović i Đorđe Milojević. Meč je dodatno obilježila isključenje igrača Gubera Stefana Lemeza u 45. minuti.Ova dva trijumfa donose dodatno uzbuđenje u Drugoj ligi Republike Srpske, a navijači Hercegovca i Mladosti sigurno su ponosni na predstave svojih timova.

Naredni mečevi donose nove izazove za ove ekipe, a ljubitelji fudbala s nestrpljenjem očekuju sledeće utakmice i nove golove svojih omiljenih igrača.