Naslovna Sport Fudbaleri Leotara odigrali neriješeno u Trebinju

Fudbaleri Leotara odigrali neriješeno u Trebinju

0
Izvor: HercegSport Foto: HercegSport

Iako su mnogi očekivali da fudbaleri Leotara na krilima pobjede nad ekipom Rudara u Prijedoru danas nastave seriju pobjedom nad Slobodom iz Novog grada, to se ipak nije dogodilo.

Oni su danas u Trebinju odigrali neriješeno 0:0 protiv gostiju iz Novog grada i to je, ako se uzme u obzir sve viđeno, i najrealniji ishod ovog, tek na momente interesantnog duela. A krenuli su Trebinjci odlično, odličan prodor Blaževića u prvom minutu utakmice nije iskoristio Nikola Medan, zakasnio je da pogodi mrežu golmana Traka. Polovinom prvog poluvremena Zečević je sam ispred golmana gostiju ali ne uspjevada realizuje šansu baš kao ni Blažević oji minut kasnije kada šutira visoko preko gola.

Drugo poluvrijeme nije donijelo bilo kakvih promjena, Leotar je napadao ali bezidejno i bez realizacije. Najpovoljniju šnsu propustio je Ristić u 67.minutu kada je i izgledne pozicije šutirao visoko preko gola.

„Nismo iskoristili svoje prilike, nismo imali realizaciju i moramo biti zadovoljni ishodom. Ne tražim bilo kakav alibi, ali kada igrate bez pet standardnih prvotimaca, Šipovca, Sekulovića, Ramića, Andrića i Prebiračevića, teško da možete pobijediti kvalitetnu ekipu Slobode“, rekao je po kraju utakmice trener Leotara Oleg Ćurić.

Leotar: Perišić, Milić, Šešelj (od 65. minuta Begenišić),Paranos, Maksimović (od 65.minuta Ristić), Zečević (od 86.minuta Polić),Medan (od 45.minuta Kolak),Mićunović, Ateljević, Blažević, Đurić

Sloboda : Trako , Bubić, Ćulibrk, Dodig, Arežina, Desnica (od 71.minuta Vejnović), Dojčinović (od 89. minuta Hušić), Antonić (od 80.minuta Vučen), Zec, Zgonjanin, Kostadinović

Inače, Rudar je u ovom kolu poražen od Borca u Kozarskoj dubici 1:0 tako da je sada bodovna razlika između Leotara i ekipe iz prijedora 4 boda. U sljedećem kolu Leotar gostuje u Banjaluci gdje će se sastati sa ekipom Željezničara.