Naslovna Sport Nova pobjeda fudbalera Leotara

Nova pobjeda fudbalera Leotara

0
Izvor:

Fudbaleri Leotara savladali su Sutjesku iz Foče , 2:0 u okviru 25. kola Prve lige Republike Srpske.

Leotar je imao potpunu terensku inicijativu tokom svih 90 minuta, a već u osmom minutu, nakon pogotka Lazara Zečevića domaći tim imao je razloga za slavlje.
Da će na “Policama” ostati sva tri boda bilo je jasno poslije pogotka Nikole Medana u 49. minutu susreta. Gosti, koji su u nezavidnoj situaciji na tabeli, nisu mogli više od časnog poraza.

Rudar koji je glavni konkurent Leotaru u borbi za titulu je pred sami kraj meča protiv Ljubića postigao pogodak za minimalnu pobjedu od 1:0 i tako je Leotar i dalje drugi, sa 44 boda, šest manje od lidera Rudara.
Sutjeska je na samom začelju tabele i nalazi se na ivici ispadanja u niži rang takmičenja.