Naslovna Sport Nova pobjeda Leotara za drugo mjesto na tabeli

Nova pobjeda Leotara za drugo mjesto na tabeli

0
Izvor: Foto:

Danas je u Trebinju sa rezultatom 3:0 Leotar pobjedio Podrinje iz Janje i tako nastavio uspješan niz i upisao nova tri boda.

Leotar je tokom cijele utakimce imao terensku inicijativu ali u prvom poluvremenu ipak nije bilo golova.

Nadmoć na terenu i bolju igru fudbaleri Leotara su mateijalizovali u drugom poluvremenu pa je tako Blažević u 57. minuti zatresao mrežu gostiju. Nije trebalo čekati puno na novi pogodag pa je tako Zečević iz penala u 64. minuti povećao prednost. Već u 69. minuti sve je bilo riješeno. Svojim drugim golom na utakmici Blažević je stavio tačku na ovu utakmicu i konačni rezultat 3:0 u korist domaćina.

Ovom pobjedom Leotar se popeo na drugu poziciju tabele dok je Podrinje ostalo fenjeraš na tabeli.