Naslovna Sport Leotar ponovo zaustavio Borac! „Prštalo“ na Policama, umalo i opšta tuča!

Leotar ponovo zaustavio Borac! „Prštalo“ na Policama, umalo i opšta tuča!

0
Izvor: Trebinje 24

Fudbaleri Leotara i Borca iz Banjaluke odigrali su 1:1 u Trebinju, u meču 13. kola Premijer lige BiH.

Trebinjski klub je došao do prednosti u 24. minutu golom Dejana Maksimovića, i sa ovim rezultatom se otišlo na odmor poslije prvih 45. minuta meča.

Borac je do izjednačenja došao u 47. minuta, kada je mrežu Leotara zatresao Vušurović. Ispostavilo se da je ovim golom spriječio domaće da slave u ovom meču.

Trebinjci su zadnjih dvadesetak minuta meča odigrali sa igračem manje pošto je poslije drugog žutog kartona isključen Perišić. Epilog je to prekida i rasprave igrača dva tima na terenu poslije kojeg je sudija Musić podjelio više kartona igračima oba tima.

Leotar je ovim remijem došao do salda od 15 bodova i poslije nepotpunog 13.kola nalazi se na 7. mjestu premijerligaške tabele.

U narednom kolu u Trebinju gostuje ekipa Slobode iz Tuzle.